piątek, 29 kwietnia 2016

Schronisko w Orzechowcach - tam gdzie się podziewa Kapitan Tawerny

Kto pamięta Kapitana z Tawerny Koci Pazur Baldricka? Ja tam czasem zaglądam. I choć kapitan juz na blogu nie pisze, to nie znaczy ze sie nie zajmuje zwierzakami. Kto nie wie, to mu powiem: Kapitan jest teraz szefem w schronisku w Orzechowcach :)). Orzeszki mają swoją stronę więc można zobaczyć ile kapitan ma teraz zwierzątek pod swoimi nietoperzymi skrzydłami i jak prężnie działa w ich imieniu.
I ostatnio jak weszłam na ich stronę zobaczyłam, że organizują zbiórkę karmy dla zwierzaków schroniska. No i teraz wchodzimy do akcji my : możemy pomóc:)
Należy się dołączyć do grupy na FB, i za każde dołączenie do grupy "Drużyna Orzeszków" partner strategiczny akcji - Eukanuba daje 100 gramów karmy dla schroniska.
Akcja trwa do 1-go czerwca, więc zdążycie się jeszcze dołączyć. No i wystawiajcie linki na blogach i dzielcie się akcją na FB. Pomożecie? ;)


Ps. To pisałam ja z własnej i nie przymuszonej woli. Kapitan i drużyna Orzeszków mnie do niczego nie namawiali, co więcej nie wiedzą że tu się na swoim blogu popisuje i zachęcam do wspierania. :

Ps2. A co powiecie na dołączenie do Ogólnopolskiego Tygodnia Wegeterianizmu? W tym roku będzie od 8-go do 15-go Maja. Ja dołączam, a może kiedyś stanę się pełnoetatową wegetarianką, któż to wie? :D

Ps3. Na zdjęciu Myszkin, mój Książę :)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No! Wiedziałam że ktoś się dopisze :D
   Pomożemy w dobrej sprawie! :)))

   Usuń
 2. Jesteśmy zalogowani! :)
  700 posilkow ponad jest!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie :) Czy mogę prosić o dodanie na boczna liste Pani ulubionych blogów nowego bloga przekupek?
  http://pchlitarg1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nooo szef Tawerny taki zarobiony ze przestał komunikować co u niego i koteczków.
  Szacun dla Przemka, z ogromnym poswięceniem i zaangażowaniem pracuje dla schroniska. Takich ludzi się już nie spotyka chyba ze w ADZIE też w Przemyslu ...

  OdpowiedzUsuń
 5. To wspaniały człowiek,gdyby było więcej takich,świat byłby lepszy. Czapki z głów,panie i panowie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń